Nasza Historia

Witamy Serdecznie,

Usługi medyczne oferujemy naszym Pacjentom od 2003 roku. Nasza placówka medyczna jest nowoczesna, wyposażona w specjalistyczną aparaturę diagnostyczną oraz zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny. Jakośc naszej pracy potwierdzają tysiące pacjentów, dorosłych jak i dzieci, którzy zdecydowali się w naszej palcówce realizować opiekę medyczną w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej

 Nasi pracownicy to świetnie wykwalifiokowany personel medyczny, który zawsze zapewni Państwu niezbędną pomoc i służy poradą w każdej sytuacji. Oferujemy opiekę specjalistyczną w zakresie wielu specjalizacji. W naszej przychodni w Sosnowcu przyjmują: dermatolog, kardiolog, neurolog, diabetolog, reumatolog, chirurg, proktolog, ginekolog, seksuolog, laryngolog, okulista, lekarz chorób wewnętrznych, pediatra, lekarz medycyny pracy, lekarz rodzinny, endokrynolog, lekarz medycyny podróży, urolog.

Nasza placówka wdrożyła w 2010 r. międzynarodową normę ISO 9001:2009. Potwierdza to najwyższy poziom świadczonych przez nas usług oraz obsługę Pacjenta w najwyższym standardzie. Podstawowym celem naszej działalności jest jak najlepsza opieka medyczna, świadczona w przyjaznej Pacjentowi, miłej atmosferze.

Troszcząc się o zdrowie naszych Pacjentów uczestniczymy w wielu programach profilaktycznych i propagujemy zdrowy tryb życia.
 

Dyrektor
lek. Daria Zarębska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Medyczne Sante, Sosnowiec, to lekarze o wielu specjalizacjach. Wykonujemy badania prenatalne, badania kierowców, badania laboratoryjne, UKG Doppler, USG w tym również USG 3D i USG 4D oraz EKG. W naszej ofercie jest również dostępna medycyna pracy i medycyna podróży (szczepienia). Zapraszamy pacjentów z całego regionu: Śląsk, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin.

Copyright © Sante. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by neticon.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Wicej informacji można znaleźć tutaj.

Przychodnia medyczna Sante Sosnowiec - najwyższej klasy specjaliści: kardiolog, chirurg, dermatolog, endokrynolog, ginekolog, laryngolog, medycyna pracy, okulista, pediatra, proktolog, urolog, badania USG.